Skupinová akce

Seberozvojové relaxační pobyty

Chcete intenzivně zapracovat na svých vlastních vnitřních otázkách a někam se posunout? Zajímají Vás dechové techniky a chcete prožít hlubokou relaxací? Pojeďte s námi na pobyt.

Co se na pobytu děje?

– řízená relaxace
– seberozvojové workshopy
– fyzické protažení
– seznámení s novými, podobně naladěnými lidmi

Prozkoumat aktuální nabídku

Seberozvojové relaxační pobyty

Co očekávat?

Na pobytu si nejen odpočineš, ale také se posuneš ve svém seberozvoji. Workshopy mívají téma jako SEKOUČOVACÍ OTÁZKY, ZMĚNA ÚHLU POHLEDU a další.

Místa pobytů vybírám pečlivě, tak aby na nich mohla vniknout hezká atmosféra, která nás pobytem provází.

Další plánovaný pobyt

Kam se chystáme

Jaro 2024
31. 05. – 02. 06. 2024 – chata TESANKA, Bedřichov.

Chata se nachází na nádherném místě plné okolní zeleně v Jizerských horách. Poskytuje krásné soukromí a klid, wellness, přírodní biotop a úžasnou kuchyni.

Čeká nás HLUBOKÁ RELAXACE se zvonkohrou Koshi, SEBEROZVOJOVÝ WORKSHOP – sebekoučovací dovednosti, Změna úhlu pohledu, jemné ranní a odpolední protažení.

Seberozvojové relaxační pobyty

Proběhlé pobyty

09. – 11. 06. 2023
Chata Tesanka, Bedřichov

„Na kurz jsem se přihlásila, abych jednou týdně utekla od rodičovských povinností, ale odnesla jsem si z kurzu trochu víc, než pouze čas pro sebe. Naučila jsem se vypnout během dne myšlenky a uvolnit se pomocí dýchacích metod. Beru kurz jako velký přínos do života a ráda bych v něm pokračovala.”

– Barbara

„Odcházela jsem vždy odpočatá a dobře naladěná. Minimálně svalovou relaxaci a dechová cvičení se budu snažit aplikovat dál. Líbila se mi pohodová atmosféra, bylo fajn, že to bylo takové „komorní“.“

– Markéta