O mně

Tereza Rančáková

Život nám přináší různé zkoušky, záleží jen na nás, jak s nimi naložíme. Vždy máme dvě volby. Život můžeme prožít v roli oběti anebo tvůrce. Já se rozhodla si zahrát tu druhou roli. Přeji každému, ať si tu svou hru užije od premiéry až po derniéru naplno.

Moje cesta k osobnímu rozvoji

Svou profesní kariéru jsem začínala prací v korporátu, kde jsem se zdokonalila především v komunikačních schopnostech s lidmi na širokém spektru pozic. Naučila jsem se velice rychle reagovat na změny a vyhodnocovat složitější situace. Díky tomu jsem si uvědomila, co mě v práci baví a co mi naopak bere energii.

Co nabízím

první vzdělání v oboru

Téma seberozvoje mě tenkrát chytlo…

Učení a hlad po dalším vzdělání mám v sobě zakódovaný jako základní životní potřebu. O seberovzoj jsem se začala více zajímat ve svém volném čase.

Absolvovala jsem roční koučovací výcvik na vysoké škole aplikované psychologie. Zúčastnila jsem se školení týkající se témat jako je komunikace, asertivní chování, meditační semináře a spousty dalších rozvojových aktivit.

I když si pro mě život přichystal ty nejtěžší zkoušky v podobě překonání rakoviny a ztráty nejbližšího člověka, nikdy jsem na něj nezanevřela. Všechno jsou to tak bolestivé věci, které nejde interpretovat, ale zároveň mě formují a dělají ze mě člověk, který jsem. 

Vše, co se mi v životě událo mě přivedlo k tomu, že se chci věnovat už jen věcem, v kterých vidím smysl a dělají mi radost. Proto bych svou energii chtěla nabídnout všem, kteří svou cestu teprve hledají. 

I ty se můžeš vydat na cestu svého rozvoje…

Připravuji skupinové koučovací workshopy, krátké semináře, kurzy a individuální koučovací sezení.

Prohlédnout služby