Skupinová akce

Workshopy

Dáváš přednost práci ve skupině oproti individuálním sezením? Pak je workshop právě pro tebe. Workshopy se konají v rámci jednoho nebo dvou dnů.

Co od workshopů očekávat?

Typologie lidí nás rozděluje i ve formě potřeb v práci se sebou samým. Někomu vyhovuje individuální sezení a pro někoho je naopak efektivnější práce ve skupině. 

Skupinová setkání pořádám na zajímavých a hezkých místech, kde je dobrá energie a kde si setkání můžeme užít i s jinými benefity.

Prozkoumat aktuální nabídku

Jak to funguje?

Workshop

Workshopy seberozvoje jsou tvůrčí a využívají výhody sdílení a práci ve skupině. Jedná se o jednodenní či dvoudenní tvořivou práci. Workshopy jsou vhodné pro firmy jako teambuilding, pro zájmové skupiny, ale i pro širokou veřejnost, která má zájem pracovat na sobě, na svém poznání, vnímání sám sebe a svého okolí.

Typ workshopu

Sebepoznání pohledem na fotografii

Neboj, nebudeme se fotit. Jedná se o několikahodinnou tvořivou práci naší mysli, plnou emocí, AHA momentů a přetransformování našich úhlů pohledů.

Jak to probíhá?
  • Den nebo víkend probíhá tak, že se sejdeme, společně si protáhneme tělo, dáme si kávu nebo čaj a sdělíme si téma s kterým přicházíme.
  • K promyšlení poslouží chvíle řízené meditace, při které většinou podvědomě naskočí dané téma, které si aktuálně potřebujeme vyřešit.
  • Poté následuje aktivní část, kdy si každý „vyzkouší“ roli koučovaného i kouče. Naučíme se, jak si klást otázky, jak je možné se dívat na fotografii a potažmo na každodenní situace jinou optikou.
  • Během workshopu je vždy připraveno malé občerstvení.
    Po pár hodinách už si naplno užíváte svůj přerod v myšlení a sílu atmosféry.
Co očekávat?
  • Máš téma, které si potřebuješ zpracovat? Chceš poznat i jiný úhel pohledu? Potřebuješ se na danou problematiku podívat s odstupem a samotnému se ti to nedaří?

  • Ukážeme si jak si, za pomoci vybraných fotografií dokážeš otevřít jiný úhel pohledu. Získáš vhled do řešeného tématu.

  • Vyzkoušíš si, jak může tvůj mozek vyjet ze zajetých kolejí a začít přemýšlet jinak.

  • Poznáš sám sebe, naučíš se číst ve svých emocích a myšlenkách, fotky už nebudeš používat jen jako vzpomínku na minulost.

Přihlásit se

Přidej se na workshop!

Aktuální nabídka

Téma workshopu

Sebepoznání pohledem na fotografii

Datum a čas

15.01.2022, 10:00-16:00

Místo konání

Studio Ráj, Šalanda 16, Samšina, Jičín 1

Cena

2800,-

Kapacita

12 účastníků

Jak to bude probíhat?

Po příjezdu si můžeš dát kávu nebo čaj na terase s výhledem na krásné panorama zříceniny Trosky. Poté se seznámíme s denním programem a celou skupinou. Naladíme se při krátké meditaci a připravíme hlavu na tvůrčí práci.

Přihlásit se

Nezávazná objednávka

Přihlaš se na workshop

Ráda ti budu po boku na tvé cestě za lepším já. Stačí, když mi tady necháš zprávu. Brzy se Ti ozvu s dalšími pokyny!

GDPR

15 + 1 =