Efektivní způsob rozvoje

Individální koučink

Nemůžeš se hnout z místa a přitom toužíš po změně? Chceš pro to udělat maximum a sám na to už nestačíš? Pak je vhodná doba zvážit individuální osobní koučink. Společně najdeme cestu z krize a objevíme tvou osobní a pracovní vizi.

Co od koučinku očekávat?

Koučink je skvělá příležitost nahlédnout hlouběji do svého nitra a najít svůj potenciál. Mentální koučink není terapie. Je to cesta osobního i profesního rozvoje, která ti pomůže pochopit tvou současnou situaci, rozkrýt vzorce chování a podívat se na věci z jiného úhlu. Je to jedinečná možnost poznat kdo jsi, co chceš, po čem toužíš a jak toho můžeš dosáhnout. 

domluvit koučink

Jak to probíhá?

Pomocí otázek tě povedu k tvým vlastním odpovědím…

Nebudu ti radit, budu tě pouze směrovat. Koučink probouzí vědomí jedinečnosti, víry v sebe sama a své schopnosti. Pomáhá pochopit smysl své existence a nacházet ty pravé životní hodnoty.

  1. Sejdeme se v mé kanceláři v Turnově nebo na místě dle domluvy. Toto setkání trvá 30 min a je zdarma.
  2. Provedu tě celým procesem spolupráce a představím ti, jaké techniky používám.
  3. Poté se rozhodneš, kolik sezení budeš potřebovat. Většinou doporučuji minimálně 5 sezení, aby se dostavily výsledky. Je to ale velmi individuální.

„Koučing s Terezou byl velice přínosný a příjemný hned od první chvíle, kdy ve mě vzbudila krásný pocit klidu, vše probíhalo velice přátelsky a otevřeně. Ukázala mi několik metod, které nyní využívám v praxi a cítím se vyrovnanější, lépe vnímám určité věci a vážím si sama sebe.”

– Klára

Nezávazná objednávka

Máš zájem o koučink? Napiš mi.

Ráda ti budu po boku na tvé cestě za lepším já. Stačí, když mi tady necháš zprávu. Brzy se ti ozvu a domluvíme si termín první schůzky.

GDPR

12 + 9 =