Skupinová akce

Semináře

Kratší, většinou 2-4 hodinové, setkání na dané téma ve skupině. Semináře probíhají na příjemných místech, převážně v kavárnách.

Co od seminářů očekávat?

Jde o kratší setkání při kávě, kdy se o dané problematice můžeš dozvědět něco nového. Vyslechneš si příběhy ostatních nebo si prostě jen užiješ příjemné prostředí, vypiješ kávu a využiješ sílu kolektivu.

Prozkoumat aktuální nabídku

Skupinové setkání

Semináře

Semináře jsou zaměřeny na určitá témata. Tématem může být sebevědomí, komunikace, zvládání stresu apod. Na některých seminářích se věnuji také tématům relaxace.

Jak to probíhá?
  • Semináře – seberozvoje: Na seminářích si povíme, jak funguje náš mozek v určitých situacích, naučíme se jak zvládat těžké situace, vysvětlíme si proč reagujeme různě na odlišné situace. Povíme si také něco o naučených vzorcích chování a naučíme se jak je můžeme změnit.

 

  • Semináře – éterické oleje: Na těchto seminářích se seznámite se způsoby použití éterických olejů a dozvíte se, jak správně je používat. Dozvíte se také, jak působí na naše tělo a mysl. Pracuji výhradně s éterickými oleji firmy Just. Na semináři si budete moci všechny vyzkoušet a případně objednat.
Něco navíc…
  • Často semináře obohacuji o něco „navíc“, proto spolupracuji například s vizážistkou, která tě (jedná-li se o dámy) může naučit, jak si například profesionálně nalíčit oči. To vše proto, aby ses cítila dobře a sebevědomě. 

Přihlásit se

Přidej se na seminář!

Aktuální nabídka

Téma semináře

VNITŘNÍ KRÁSA – probuď své JÁ

Místo konání

Kafé Ořech, Poříčská 1612, Mnichovo Hradiště

Datum a čas 

3.12.2022;    14h – 18h

cena

900,-

Kapacita

10

Jak to bude probíhat?

Na seberozvojovém semináři s tématem VNITŘNÍ KRÁSA se budeme věnovat vlastní sebehodnotě. Budete mít příležitost hlouběji se ponořit do sebe a pochopit své vlastní procesy. Odnesete si i pracovní list, se kterým budete moci pracovat i  doma.

Hostem tohoto semináře bude vizážistka, která nás naučí, jak správně pečovat o pokožku a jak se nalíčit, tak abychom se cítili dobře.

Třešničkou na dortu bude to, že si můžete zakoupit výtečnou kávu a součástí semináře bude malé pohoštění.

Dopřejte si čas věnovaný sobě. Až když jsme sami vyrovnaní a v pohodě, můžeme pomáhat ostatním.

Přihlásit se

Nezávazná objednávka

Přihlaš se na seminář

Ráda ti budu po boku na tvé cestě za lepším já. Stačí, když mi tady necháš zprávu. Brzy se Ti ozvu s dalšími pokyny!

GDPR

10 + 15 =