Skupinová akce

Semináře

Kratší, většinou dvouhodinové, setkání na dané téma ve skupině. Semináře probíhají na příjemných místech, převážně v kavárnách.

Co od seminářů očekávat?

Jde o kratší setkání při kávě, kdy se o dané problematice můžeš dozvědět něco nového. Vyslechneš si příběhy ostatních nebo si prostě jen užiješ příjemné prostředí, vypiješ kávu a využiješ sílu kolektivu.

Prozkoumat aktuální nabídku

Skupinové setkání

Semináře

Semináře jsou zaměřeny na určitá témata. Tématem může být sebevědomí, komunikace, zvládání stresu apod. Na některých seminářích se věnuji také tématům relaxace.

Jak to probíhá?
  • Semináře seberozvoje: Na seminářích si povíme, jak funguje náš mozek v určitých situacích, naučíme se jak zvládat těžké situace, vysvětlíme si proč reagujeme různě na odlišné situace. Povíme si také něco o naučených vzorcích chování a naučíme se jak je můžeme změnit.

 

  • Semináře – éterické oleje: Na těchto seminářích se seznámite se způsoby použití éterických olejů a dozvíte se, jak správně je používat. Dozvíte se také, jak působí na naše tělo a mysl. Pracuji výhradně s éterickými oleji firmy Just. Na semináři si budete moci všechny vyzkoušet a případně objednat. 
Něco navíc…
  • Často semináře obohacuji o něco „navíc“, proto spolupracuji například s vizážistkou, která tě (jedná-li se o dámy) může naučit, jak si například profesionálně nalíčit oči. To vše proto, aby ses cítila dobře a sebevědomě. 

Přihlásit se

Přidej se na seminář!

Aktuální nabídka

Téma semináře

Éterické oleje

Místo konání

Havlíčkovo náměstí 54

Datum a čas 

11.1.2022 – příjít můžete vždy v celou (od 10h, od 12h, od 14h, od 15h, od 16h, od 17h)

cena

150,-

Kapacita

4 účastníci – nutná rezervace

Jak to bude probíhat?

Během hodiny se seznámíte se způsoby používání éterických olejů. Budete mít možnost vyzkoušet si éterické oleje od firmy Just. Odnesete si dárek, který Vám bude vonět ještě dlouho. Odnesete si voňavý dárek.

Přihlásit se

Nezávazná objednávka

Přihlaš se na seminář

Ráda ti budu po boku na tvé cestě za lepším já. Stačí, když mi tady necháš zprávu. Brzy se Ti ozvu s dalšími pokyny!

GDPR

9 + 4 =